+420 272 049 665 info@milujikavu.cz

Naše kavárna

Kavárna Friends Coffee House se nachází v centru Prahy v těsné blízkosti Václavského náměstí. Najdete nás v barokním MacNevenově paláci v Palackého ulici č. 7, Praha 1.

Za nenápadným vstupem se nachází jedinečné a neobvyklé prostředí, které nemá v Praze obdoby. Kavárna se dělí na několik částí a v každé z nich najdete jinou atmosféru.

Menu Friends Coffee House

O nás

Mirek Šebesta & Tomáš Knapek

Mirek a Tomáš jsou kamarádi a majitelé kavárny Friends Coffee House, kterou založili v roce 2009. Mirek je původem bankéř a Tomáš pracoval dlouhou dobu v reklamě a marketingu. Kavárna je pro ně koníčkem a zároveň zázemím přímo v srdci Prahy.

Petar & Nela Erak

Nela a Petar pocházejí ze Sarajeva, kde před válkou působili na undergroundové scéně. V Praze přes 15 let vedli legendární Cafe Shabu a od roku 2013 kavárnu Friends Coffee House provozují. Mají adoptovaného syna Máje a věnují se také rozvoji a podpoře náhradní rodinné péče v České republice.

Naše služby

Krejčí z Hong Kongu v naši kavárně

Krejčovský salon Star Tailors (v překladu znamená Hvězdní krejčí), který vlastní Sandy a Karen, navštěvuje naši kavárnu pravidelně od roku 2010. Nechte si ušít oblek či košili na míru za výhodných podmínek.

Příští návštěva v Praze: 22.2.2019 – 25.2.2019

Káva Leonora

Naše unikátní kávová směs Leonora je dokonalým spojením 100% arabiky z Kolumbie a Brazílie v jednom hrnku. Směs je charakteristická plným tělem, příjemným aroma a dokonalou chutí podtrženou lehkou kyselostí a přirozenou sladkostí se známkami jemných ořechů a citrusových plodů.

Zasedací místnosti Easymeeting

Naše zasedací místnosti se nachází přímo v centru Prahy v kavárně Friends Coffee House a jsou ideálním místem pro obchodní jednání, školení a prezentace.

Tiskové konference

Friends Coffee House má bohaté zkušenosti s pořádáním tiskových konferencí pro které zajišťujeme také vlastní občerstvení formou cateringu. Pokud máte zajem o uspořádání tiskové konference či jiné akce, kontaktujte nás.

 

Výstavy v kavárně

V zimní zahradě naší kavárny se konají pravidelné výstavy fotografií a obrazů. Pokud máte zájem o pořádání výstavy, kontaktujte nás.

Locco

Locco je sdílený pracovní prostor pro vaši maximální soustředěnost a produktivitu. Posuňte své nápady dále v prostoru, kde vás nebude nic rozptylovat. Locco se nachází v zadní části kavárny Friends Coffee House.

Friends Coffee House

Kavárna Friends Coffee House se nachází v centru Prahy v MacNevenově paláci a to v těsné blízkosti Václavského náměstí.

Adresa: Palackého 7, 110 00 Praha 1.

Telefon: +420 272 049 665

Email: info@milujikavu.cz

Otevírací doba: 9:00-21:00, PO-PÁ | 12:00-21:00, SO-NE & Svátky

Provozovatel: Petar Erak, U božích bojovníků 606/3, Praha 3,  IČ: 66870950